producent materiałów artystycznych

Z firmą pana Krzysztofa Kocierza współpracuję od wielu lat, z wielką satysfakcją. Wielokrotnie konsultował ze mną techniczne rozwiązania swoich produktów pod kątem potrzeb artystycznych i nadal jest wyczulony i otwarty na oczekiwania klientów. Co bardzo dla mnie cenne, chętnie podejmował się wykonania nietypowych zamówień i wykonywał je z profesjonalizmem, wielką dbałością i w najwyższej jakości.

Z prawdziwą przyjemnością rekomenduję jego produkty innym osobom.

Prof. ASP Andrzej Bednarczyk
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie


Salwatorskie Studio Artystyczne od wielu lat współpracuję z firmą pana Krzysztofa Kocierza. jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani wysoką jakością produktów i usług oferowanych przez firmę pana Krzysztofa. Produkty takie jak np. sztalugi charakteryzują się starannym wykonaniem i solidnością. Doskonale sprawdzają się na kursach artystycznych gdzie są intensywnie eksploatowane. Również podobrazia zasługują na wyróżnienie ze względu na użycie dobrej jakości płótna.

Polecamy produkty firmy Kocierz z Żywca jako jedne z najlepszych na rynku branżowym zaopatrzenia plastyków jak również ze względu na solidność i terminowość dostaw.

Agnieszka Sajda, Filip Konieczny
Salwatorskie Studio Artystyczne
www.kursrysunku.art.pl